TapSwap, за аналогією Notcoin, дає можливість займатися майнінгом криптовалюти через популярний месенджер Telegram. У цій статті ми розглянемо, що таке TapSwap Mining, як він працює та чому варто звернути на нього увагу.

Що таке Tapswap?

TapSwap Mining - це гра, основною метою гри якої є фармінг криптовалюти $TAPS, яка буде поширюватися серед учасників спільноти після її лістингу. Проект активно розвивався як гра в Telegram, де користувачі натискають на екран збираючи монети. Після лістингу монети на біржі користувачі зможуть торгувати нею і виводити реальні гроші.

Як почати грати в TapSwap?

Для цього потрібно лиш відкрити TapSwap Bot у месенджері телеграм та тапати по монетці.

Як найвигідніше прокачатися в TapSwap?

Для ефективного початку гри рекомендується придбати робота-автоклікера, який значно прискорить збирання ресурсів. Цей апгрейд коштує 200 000 монет, але це дозволить заробити цю суму за 1-2 дні. Використовуйте бустери та тапання кількома пальцями, щоб швидше збирати монети.

Після отримання робота варто зосередитися на підвищенні швидкості відновлення енергії, тому що від цього параметра залежить кількість монет, які ви отримуватимете щодня. Підвищення рівня Energy Limit значно збільшує вигоду від бустера Full Tank.

Підтримка від засновника Телеграм

Вчора Павло Дуров згадав додаток TapSwap у себе на офіційній сторінці:

«Міні-додаток TapSwap взяло Telegram штурмом і тепер має 56 мільйонів користувачів.Ця божевільна популярність була досягнута всього за кілька місяців без жодного маркетингу. Аудиторія одного тільки TapSwap більше, ніж аудиторія всіх застарілих проектів на основі блокчейна разом узятих. Команда TapSwap розумно покладається на Telegram для поширення та на TON для випуску свого майбутнього токена. TapSwap - це надихаюча історія успіху для всіх розробників, які створюють програми для Telegram та TON. Молодці – і удачі!» - Павло Дуров

Коли лістинг TapSwap?

Криптобіржа Bybit у себе на сторінці в X оголосила про лістинг монети 1 липня. 

Чи можна буде на цьому щось заробити - продовжу спостерігати у себе телеграм каналі.